ارسال عکس به تلگرام

سیمرغ اس ام اس

ارسال عکس به تلگرام

 

ارسال عکس در تلگرام سرعت ارسال را پایین می اورد اما می توانید از لینک تصویر استفاده کنید. بدین منظور بعد از ورود به سایت مورد نظر، بر روی عکس کلیک راست می کنید و گزینه copy image URL را انتخاب کنید و در قسمت متن تلگرام paste کنید.

اگر تصویر مورد نظر شما در هیچ سایتی وجود ندارد چندین سایت وجود دارد که می توانید به کمک آن برای عکس خود جهت ساختن لینک اقدام کنید. برای نمونه مراحلی که در زیر آمده است از طریق سایت uupload.ir انجام گرفته است؛

در ابتدا بعد از ورود به سایت www.uupload.ir، اقدام به عضویت میکنید تا بعد از خروج از سایت هم به لینک دریافتی، دسترسی داشته باشید.

تصویر

پس از ورود، برروی گزینه انتخاب فایل کلیک کرده و عکس مورد نظر را آپلود می کنید..

تصویر

بعد از آپلود عکس، لینکی در اختیار خواهید داشت.

تصویر

و در محل مشخص یا به متن تلگرام خود ضمیمه کنید.

تصویر

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"                                                

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبط:

 

ارسال چند به چند سیمرغ اس ام اسارسال تلگرام در سیمرغ اس ام اس فعال شدنظرسنجی پیامکی سیمرغپاسخگوی خودکار پیامکی و منشی پیامکدسته بندی ارسال پیامکsms(شخصی سازی)

امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در چهارشنبه 25 شهريور 1394ساعت 12:44 توسط گروه سیمرغ | تعداد بازديد : 1409 | |